2015-2016


Okullar arası Yıldız Erkekler Bursa 1.si
Okullar arası Küçük Erkekler Bursa 1.si

Basketbol Minik Erkekler Teşvik Turnuvası  Minikler Şampiyonu

2004 DOĞUMLU KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ           BURSA 1.si


2002 DOĞUMLU YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ  BURSA 1.si


YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE EN İYİ İLK 8 TAKIM TAKIM ARASINA GİREREK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİTMEYE HAK KAZANDI.


YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ                         TÜRKİYE 5.si


2013-2014


Ortaokul  Küçük Erkek Basketbol Takımımız  TÜRKİYE 2. si  - Bursa 1. si
Minik Erkek Basketbol takımımız Akdeniz Turnuvası Şampiyonu
Ortaokullar arası Yıldız Erkek Takımımız Türkiye Şampiyonası Grup 3.sü
Ortaokullar arası Yıldız Erkek Takımımız Bursa 3.sü


2012-2013


Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Türkiye Şampiyonu
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Sinop Yarıfinal 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Adıyaman Grup 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Bursa 2.si

Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Bursa 2.si
İlkokul Erkek Takımımız Aydın Yarıfinal 1.si
İlkokul Erkek Takımımız Bursa 1.si

2011-2012


Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Yarıfinal 3.sü
Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 2.si
Okullar arası Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 3.sü
Okullar arası Küçük Erkekler Bursa 2.si
Okullar arası Yıldız Erkekler Bursa 2.si
Okullar arası Genç Erkekler Bursa 3.sü

2010-2011


Okullar Arası Küçük Erkekler Bursa 2.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1. si
TBF Bursa Kulüpler arası Minik Erkekler Bursa 1.si

2009-2010


Okullar arası Yıldız Erkekler Bursa 1.si
Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Yarı Final 1.si
Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye 7.si
TBF Bursa Kulüpler arası Küçük Erkekler Bursa 2.si Türkiye 8.si
Okullar arası Küçük Erkek Basketbol Takımımız Bursa 2. si
TBF Bursa Kulüpler arası Minik Erkekler Bursa 1.si
Beko Basketbol Junior Ligi Türkiye 8.si

2008-2009


Okullar arası Küçük Erkekler Bursa 2.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 3. sü
Okullar arası Yıldız Erkekler Bursa 4. sü

2007-2008


Beko Basketbol İstanbul Junior ligi Türkiye 3.sü
Okullar arası küçük erkekler Türkiye yarı final 2.si
Okullar arası küçük erkekler Türkiye 4.sü
Okullar arası küçük erkekler Bursa 1.si

2006-2007


Kulüpler arası minik erkekler Bursa 2.si
Okullar arası yıldız erkekler Bursa 3.sü
Okullar arası küçük erkekler Bursa 1.si , Marmara Grup 1.si
 Türkiye yarı final 1.si, Türkiye 3.sü

2005-2006


Küçük Erkek Basketbol Takımı BURSA 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı Grup 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı Yarı Final 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı Türkiye 5.liği

2015-2016


Elçin TÜRKMENOĞLU      

     

50mt Sırtüstü     :Bursa 1.si


100mt Sırtüstü    :Bursa 1.si


200mt Sırtüstü    :Bursa 1.si



Ceren Deniz TÜRKEŞ


50mt Serbest     :Bursa 1.si


100mt Serbest    :Bursa 1.si



Berdan BOŞNAK       

             

50mt Sırtüstü      :Bursa 4.sü


100mt Sırtüstü    :Bursa 4.sü


200mt Sırtüstü    :Bursa 4.sü


2014-2015


Ortaokul Yıldız Kız Yüzme Takımı    TÜRKİYE  2.si Bursa 1.si


İlkokul Küçük Erkek Yüzme Takımı  TÜRKİYE 1.si  Bursa 1.si 


İlkokul Küçük Kız Yüzme Takımı        Bursa 1.si


Yunanistan’da yapılan COMEN CUP Yıldızlar Akdeniz şampiyonasında Melike Sertler 200 m Kurbağalama stilinde Türkiye 3. olmuştur.


2013-2014


Ortaokul Yıldız Kız Yüzme Takımı TÜRKİYE  1.si
İlkokul Küçük Erkek Yüzme Takımı      TÜRKİYE 3.sü  Bursa 1.si  
İlkokul Küçük Kız Yüzme Takımı          TÜRKİYE 5.si   Bursa 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Yüzme Takımı    TÜRKİYE 6.sı Bursa 1.si
10-11-12 Yaş grupları Mehmet Akif Ersoy Yüzme şampiyonasında   Bursa 1.si





2012-2013


Yıldız Kızlar Yüzme Takımı      Bursa 1.si  - Türkiye 3.si
Küçük  Kızlar Yüzme Takımı    Bursa 1.si - Türkiye 1. si
Küçük Erkekler Yüzme Takımı Bursa 1.si - Türkiye 2.si

2011-2012


Küçük Kızlar                Bursa 1.si
Küçük Erkekler            Bursa 1.si
Küçük Kızlar                Türkiye 1.si
Mehmet Akif Ersoy      Bursa Şampiyonu

2010-2011


Küçük Kız Yüzme Takımımız Okullar Arası
Küçükler Finali Türkiye Yüzme Şampiyonasında                     Türkiye 1. si
Küçük Erkek Yüzme Takımımız Okullar Arası
Küçükler Finali Türkiye Yüzme Şampiyonasında                     Türkiye 1. si
10 - 11 - 12 Yaş Mehmet Akif Ersoy Yüzme Şampiyonası        1. si
Bursa Küçükler Okullar Arası Yüzme Birinciliğinde Bayanlarda Bursa 1. si
Bursa Küçükler Okullar Arası Yüzme Birinciliğinde Erkeklerde Bursa 1. si
Küçük Kız Yüzme Takımı        Bursa 1. si
Küçük Erkek Yüzme Takımı    Bursa 1. si
Yıldız Kız Yüzme Takımı         Bursa 1. si
Genç Erkekler Yüzme Takımı Bursa 1. si

2009-2010


Okullar Arası Küçük Erkeklerde BURSA 1.si

Okullar Arası Küçük Kızlarda BURSA 1.si

 
09-11 Temmuz 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Darmstadt şehrinde 49 takımın katılımı ile yapılan 47. uluslar arası SWİM CUP yüzme şampiyonasında ülkemizi milli takımlar düzeyinde temsil eden Emine Örnek Koleji sporcu öğrencilerinden; 

200 mt. Kurbağalama Birincilik
200 mt. Karışık İkincilik
100 mt. Kurbağalama Üçüncülük




100 mt. Serbest İkincilik
4x100 mt. Serbest bayrak Üçüncülük
 


derecelerini elde ederek büyük bir başarı elde etmişlerdir. 
 

22-23-24 Ocak 2010 tarihinde Danimarka’nın Lyngby şehrinde 5 ülkeden 34 takımın katılımı ile gerçekleştirilen uluslar arası yüzme şampiyonasında ülkemizi Türkiye milli takımlar düzeyinde temsil eden öğrencilerimiz

100 mt. Kurbağalama İkincilik 
200 mt. Kurbağalama İkincilik
200 mt. Karışık Üçüncülük



50 mt. Kelebek Üçüncülük 
100 mt. Kelebek İkincilik
200 mt. Kelebek İkincilik 
 

derecelerini elde ederek büyük bir başarı elde etmişlerdir. 
 

17-20 Aralık 2009 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Türkiye Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nda bir çok büyük kulüp arasında Emine Örnek Koleji Yüzme takımımız aşağıdaki başarılı sonuçları elde etmiştir.

GENÇ BAYANLARDA

100 mt Serbest Türkiye 2.si
200 mt Serbest Türkiye 2.si
400 mt Serbest Türkiye 2.si
 

50 mt Serbest Türkiye 2.si
100 mt Serbest Türkiye 3.sü
200 mt Serbest Türkiye 1.si


YILDIZ ERKEKLER

100 mt Sırtüstü Türkiye 2.si
200 mt Sırtüstü Türkiye 2.si
100 mt Serbest Türkiye 2.si
200 mt Serbest Türkiye 2.si

50 mt Kelebek 
Türkiye 3.sü


2008-2009


31 Temmuz – 02 Ağustos 2009 tarihleri arasında Kayseri ilinde yapılan Türkiye yüzme şampiyonasında aşağıda ismi yazılı olan öğrencilerimiz katılmışlardır.

100 Serbest Türkiye 1. si
200 Serbest Türkiye 1. si
400 Serbest Türkiye 1. si
 

100 Sırt Türkiye 1. si
50 Sırt Türkiye 3. sü
100 Serbest Türkiye 1.si
200 Sırt Türkiye 1. si

100 Serbest Türkiye 1. si
50 Serbest Türkiye 2. si

 

100 Serbest Türkiye 3. sü
50 Kelebek Türkiye 3. sü
200 Serbest Türkiye 4. sü
50 Serbest Türkiye 3. sü

200 Kelebek Türkiye 2. si
50 Kelebek Türkiye 4. sü
100 Kelebek Türkiye 2.si
 

1500 Serbest Türkiye 4. sü
400 Serbest Türkiye 4. sü
200 Serbest Türkiye 4. sü
 

50 Serbest Türkiye 4. sü
 

Okullar arası küçük bayan yüzme takımımız Türkiye 2.si olmuştur.
04-05-06 Mayıs 2009 tarihleri arasında Edirne ilinde yapılan okullar arası Yıldızlar finali Türkiye yüzme şampiyonasında Bursa ilini temsilen giden Emine Örnek Koleji Yüzme Takımı yaklaşık 500 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada Erkek Yüzme Takımı Türkiye 1. si, Bayan Yüzme Takımı Türkiye 3. sü, olmuştur.
Küçükler okullar arası yüzme il birinciliğinde Emine Örnek Koleji Bayan ve Erkek TakımlarıBursa 1.si olmuştur.
23 Nisan Uluslararası yüzme şenliklerinde 1 öğrencimiz 100m kurbağalama branşında Türkiye 2.'si olmuştur.
8-9-10 Nisan 2009 tarihinde Bursa Atatürk kapalı yüzme havuzunda düzenlenen ve 22 okulun katılımı ile gerçekleşen okullar arası yıldızlar yüzme müsabakalarında okulumuz Bayan ve Erkek Takımları Bursa 1.'si olmuşlardır.
Slovenya'nın Kranj kentinde yapılan uluslararası açık yüzme yarışlarında Emine Örnek Koleji'nin 3 sporcusu Türkiye Yüzme Milli Takımı'na 2 Birincilik, 3 İkincilik1 Üçüncülük kazandıran sporcularımız;
   
4x50mt. Serbest Yıldız Bayan Bayrak Takımı Türkiye 3.sü
Bursa Atatürk kapalı yüzme havuzunda düzenlenen ve 13 kulübün katılımı ile gerçekleştirilen 7-8 yaş minikler yüzme festivalinde Emine Örnek Koleji öğrenci sporcuları29 BİRİNCİLİK, 12 İKİNCİLİK, 14 ÜÇÜNCÜLÜK ile bozulmayan birincilik geleneğinin devam ettirmenin haklı gururunu yaşadılar.

2007-2008


Okullar arası küçük kızlar      Türkiye 2.si
Okullar arası küçük erkekler  Türkiye 4.sü

2006-2007


Okullar arası yıldız bayanlar         Bursa 1.si
Okullar arası yıldız erkekler         Bursa 1.si
Kulüpler arası minikler(kız-erlek)  Bursa 1.si
Kulüpler arası yıldız bayanlar        Bursa 1.si
Okullar arası küçük kızlar             Bursa 1.si - Türkiye 2.si
Okullar arası küçük erkekler         Bursa 1.si - Türkiye 4.sü

2005-2006


9/10 - 11/12 yaş kulüpler arası
Bölgesel şampiyona da                 TÜRKİYE 3.sü
İlkokullar (Küçük kızlar)                TÜRKİYE 5.si
İlkokullar (Küçük erkekler)            TÜRKİYE 1.si
İlkokullar (Küçük kızlar)                BURSA 1.si
İlkokullar (Küçük erkekler)            BURSA 1.si

2004-2005


İlkokullar (Bayan-Erkekler toplamında)     TÜRKİYE 1.si
İlkokullar (Küçük kızlar)                          TÜRKİYE 4.sü
İlkokullar (Küçük erkekler)                      TÜRKİYE 2.si
İlkokullar (Küçük Kızlar)                          BURSA 1.si
İlkokullar (Küçük erkekler)                      BURSA 1.si

2014-2015


Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     ISPARTA YARI FİNAL 1.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     BURSA 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    KIRKLARELİ GRUP 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    BURSA 2.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     ISPARTA YARI FİNAL 1.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     BURSA 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                     KIRKLARELİ GRUP 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                     Bursa 2.si

2013-2014


Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız TÜRKİYE 1.si
Yıldız Kız Voleybol Takımımız Bursa 2.si




2012-2013


İlkokul Kız Takımımız Mersin Yarıfinal 1.si
İlkokul Kız Takımımız Bolu Grup 1.si
İlkokul Kız Takımımız Bursa 1.si
Ortaokul Kız Takımımız Bursa 2.si

2011-2012


Okullar arası Yıldız Kızlar Türkiye 5.si
Okullar arası Yıldız Kızlar Yarıfinal 2.si
Okullar arası Yıldız Kızlar Grup 1.si
Okullar arası Yıldız Kızlar Bursa 2.si
Okullar arası Küçük Kızlar Bursa 2.si

2010-2011


Bursa Kulüpler arası Küçük Bayanlar Bursa 2.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Bursa 2.si
Okullar arası Genç Bayanlar Bursa 3. sü
Okullar arası Yıldız Bayanlar Bursa 2. si

2009-2010


Bursa Kulüpler arası Minik Bayanlar Bursa 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye 5.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Yarı Final 2.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Bursa 1.si
Okullar arası Yıldız Bayanlar Bursa 2.si

2008-2009


Okullar arası Küçük Bayanlar Bursa 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Yarı Final 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar Türkiye 5.si
Okullar arası Genç Bayanlar Bursa 4. sü

2007-2008


Okullar arası küçük kızlar Bursa 1.si
 Okullar arası yıldız kızlar Bursa 1.si
 Yıldız kızlar Türkiye şampiyonası yarı final 1.si
 Yıldız kızlar Türkiye 5.si

2006-2007


Okullar arası küçük kızlar Bursa 2.si
Okullar arası yıldız yıldız bayanlar (2.küme) Bursa 2.si
Kulüpler arası küçük kızlar Marmara Grup 3.sü
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) Bursa 2.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) Marmara Grup 1.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) Türkiye yarı final 1.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) Türkiye 5.si
Uluslararası Karadeniz Voleybol Turnuvası Yıldız Bayanlar 2.si
 Primorska - Bulgaristan

2005-2006


Küçük Bayan Voleybol Takımı Bursa 3.lüğü
Yıldız Bayan Voleybol Takımı Bursa 2.liği
Yıldız Bayan Voleybol Takımı Marmara Grubu 1.liği
Yıldız Bayan Voleybol Takımı Türkiye Yarı Final 3.lüğü
Yıldız Bayan Voleybol Takımı 2.küme Bursa 3.lüğü
Minik Bayan Voleybol Takımı Kulüpler Arası Bursa 1.liği

2014-2015


BATUHAN DAŞTAN  
DÜNYA ŞAMPİYONU! (15 YAŞ OKULLARARASI) 
AVRUPA ŞAMPİYONU (15 YAŞ) İKİ KERE TÜRKİYE ŞAMPİYONU! (14 – 15 YAŞ) 

SUDE HEREKLİOĞLU 
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ! (12 YAŞ OKULLARARASI İKİ DEFA AVRUPA ŞAMPİYONU!. (9 YAŞ VE 11 YAŞ OKULLARARASI)ÜÇ DEFA TÜRKİYE ŞAMPİYONU! (10-11-12 YAŞ)
 ALTUĞ BOZYAKA  BURSA BİRİNCİSİ – MİLLİ TAKIM HAVUZU SPORCUSU (9 YAŞ)
 ECE VANLIOĞLU  BURSA BİRİNCİSİ – MİLLİ TAKIM HAVUZU SPORCUSU (8 YAŞ)

2013-2014




Milli takım sporcusu öğrencimiz IM (Uluslararası usta) Batuhan Daştan
Dünya okullar arası Bireysel Satranç Turnuvasında  DÜNYA 1. si

Birleşik Arap Emirliklerinde düzenlenen Dünya Yaş Grupları Satranç Şampiyonası’nda ;
Milli takım sporcusu öğrencimiz IM (Uluslararası usta) Batuhan Daştan 16 yaş kategorisinde Dünya 4.sü 

4-5 Ocak 2014 günlerinde Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Bursa il birinciliğinde 
Sporcu öğrencimiz Elif DANIŞAN              7 Yaş Kızlar Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Ece VANLIOĞLU          7 Yaş Kızlar Bursa 2.si
Sporcu öğrencimiz Kağan KORKMAZ         7 Yaş Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Yağız GALLEVCİ        11 Yaş Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU   12 Yaş Bursa 2.si
Sporcu öğrencimiz Canberk KARACAN    13 Yaş Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Ozan ÖNAL               13 Yaş Bursa 2.si
 
Sporcu Öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU
Dünya okullar arası Bireysel Satranç Turnuvasında
  DÜNYA 3. sü

24-31 Ocak Antalya'da Yapılan Küçükler Türkiye Şampiyonası 
Sporcu öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU Türkiye 1. si
 
18 Ocak 2014 Bursa Hızlı Satranç İl Birinciliği 

Sporcu öğrencimiz Yağız GALLEVCİ Küçükler Kategorisinde Bursa 1. si
 
20-23 Ocak 2014 Okullararası Satranç Bursa İl Birinciliği 

Altuğ BOZYAKA          Minik Erkekler    Bursa 1.si 
Sude HEREKLİOĞLU    Küçük Kızla        Bursa 1.si 
Can Berk KARACAN    Yıldız Erkekler    Bursa 1.si 
Ozan Önal                 Yıldız Erkekler    Bursa 5.si 

2012-2013


Sporcu öğrencimiz Batuhan Daştan
IM (Uluslararası Usta) Ünvanının
Sahibi Oldu
4 - 7 Mart 2013 Tarihleri Arasında İl Genelinde, MEB Tarafından Düzenlenen Satranç Turnuvasında ; 
Sporcu öğrencimiz Yağız Gallevci
Minik Erkekler Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Ece Gülşen
Minik Kızlar Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Can Berk Karacan
Küçük Erkekler Bursa 4.sü
Sporcu öğrencimiz Çiğdem Onur
Küçük Kızlar Bursa 1.si
Sporcu öğrencimiz Anıl Berk Erdoğan
Yıldızlar Bursa 5.si
25 Ocak - 1 Şubat 2013 Tarihleri Arasında Antalya'da Yapılan Türkiye Satranç Şampiyonası ; 
Sporcu öğrencimiz Sude Hereklioğlu
11 Yaş Kızlar Türkiye Şampiyonu
Sporcu öğrencimiz Çiğdem Onur
12 Yaş Kızlar Türkiye 2.si
Sporcu öğrencimiz Altuğ Bozkaya
8 Yaş Erkekler Türkiye 6.si
8 Aralık 2012 Merinos AKKM Salonunda Yapılan Bursa Hızlı Satranç Şampiyonası 
Sporcu öğrencimiz Anıl Berk Erdoğan 
Genel Sıralama 3.sü ve 16 Yaş Altı Birincisi
Sporcu öğrencimiz Sude Hereklioğlu 
Bayan Bursa Birincisi

2010-2011


29 Nisan – 09 Mayıs 2011 tarihlerinde Krakow-Polonya'da gerçekleşen 7. Dünya Okullar Bireysel Satranç Şampiyonasında,
Sporcu öğrencimiz 13 Yaş Altı Dünya Şampiyonu
Sporcu öğrencimiz Dünya 5.si
4-10 Nisan 2010 tarihlerinde Yunanistan’ın Selanik şehrinde yapılan Okullararası Avrupa Şampiyonasında; Sporcu öğrencimiz 13 Yaş Altı Avrupa Şampiyonu
 Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 29 Ocak – 4 Şubat 2011 günleri arasında Antalya’da oynanan  “Satranç Türkiye Birinciliği ve Milli Takım Seçmeleri” nde

12 Yaş Genel Türkiye 4.sü – Milli Takım Oyuncusu

10 Yaş Bayan Türkiye İkincisi – Milli Takım Oyuncusu

9 Yaş Genel Türkiye 5.si – Milli Takım Oyuncusu

9 Yaş Bayan Türkiye 4.sü – Milli Takım Oyuncusu

Bursa Birinciliği 
 Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında  7-8-9-10-11 ve 12 yaş gruplarında organize edilen
Bursa Satranç il birinciliğinde  ;
12 Yaş Genel Bursa Birincisi

12 Yaş Genel Bursa İkincisi

12 Yaş Bayan Bursa Birincisi

11 Yaş Genel Bursa Birincisi

9 Yaş Bayan Bursa Birincisi

9 Yaş Genel Bursa Birincisi

10 Yaş Genel Bursa Üçüncüsü

2009-2010




Dünya 3.sü
Türkiye yaş grupları satranç birinciliği ve milli takım seçmeleri 
24 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında Antalya’da oynandı.

On dört yaş Türkiye Şampiyonu

 



Sekiz yaş Türkiye 2.si

 


Sekiz yaş Türkiye 6.sı

 


     
On yaş grubunda Milli Takıma seçilmişlerdir.
 


2008-2009


2009 Avrupa Satranç Şampiyonasında 12 Yaş gurubu sporcumuz
AVRUPA 3.sü olmuştur

 
2009 Avrupa Satranç Şampiyonasında sekiz yaş altı sporcumuz 
AVRUPA 2.si
 olmuştur.
 
Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Nisan ayı UKD (Ulusal Kuvvet Derecesi) turnuvası 18-19 Nisan günlerinde BTSO Eğitim Vadisi Salonlarında oynandı elde ettiğimiz sonuçlar.

BURSA İKİNCİSİ

BURSA BİRİNCİSİ

 BURSA İKİNCİSİ

BURSA BİRİNCİSİ
 

2009 Türkiye Yaş Grupları Şampiyonası Antalya


Türkiye 2. si
 / 12 Yaş Milli Takım Oyuncusu
 

   
Türkiye 6.sı 
/ ( Yaş Milli Takım Oyuncusu)
 

 

ARALIK 2008 MEB Türkiye Şampiyonası İSKENDERUN
Türkiye 2.si

 

MEB Türkiye Şampiyonası Serisi İl Birinciliği
 


Yıldızlar 1. si

Yıldızlar 2.si

Gençler İl 1.si
 

Kasım 2008 MEB Türkiye Şampiyonluğu Serisi İlçe Birinciliği
Mudanya İlçe 
Küçükler1.-2.-3. lüğü
Yıldızlar 1.-2.-3.
Lise 1.-2. liği

 

Ekim2008 Singapur Dünya Şampiyonası 
Dünya 3.sü
 



Okullar arası 29 Ekim İlçe Satranç Şampiyonası

Minikler  1. - 2. - 3. lüğü
Küçükler 1. - 2. liği  
Yıldızlar 1. - 2. liği  
Gençler 1.liği


2007-2008


Okullar arası bireysel DÜNYA 3.sü
Okullar arası bireysel TÜRKİYE 1.si
Okullar arası bireysel TÜRKİYE 4.sü
EMİNE ÖRNEK YILDIZ SATRANÇ TAKIMI (BEKO Satranç Turnuvası) TÜRKİYE 3.sü
EMİNE ÖRNEK LİSESİ SATRANÇ TAKIMI (BEKO Satranç Turnuvası)   TÜRKİYE 4.sü

2006-2007


Hırvatistan - Sibernik Avrupa Şampiyonası AVRUPA 18.si
Okullar arası küçük erkekler ferdi TÜRKİYE 2.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler Beko satranç turnuvası) TÜRKİYE 1.si
Okullar arası minik erkekler Beko satranç turnuvası TÜRKİYE 2.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler) Bursa 1.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası küçük erkekler) Bursa 1.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler) Bursa 1.si

2015-2016


Yıldız Erkek Kayak Takımı  BURSA 1.si


Genç Erkek Kayak Takımı   BURSA 1.si


Küçük Erkek Kayak Takımı  BURSA 2.si 


TÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONASINDA METEHAN ÖZ ve İDİL GÖNDER 

TÜRKİYE 4.sü




2014-2015


Metehan Öz                                 Türkiye Şampiyonu
Yıldız Kız Kayak Takımı               Bursa 1.si
Küçük Erkek Kayak Takımı          Bursa 1.si
Genç Erkek Kayak Takımı            Bursa 1.si
Yıldız Erkek Kayak Takımı            Bursa 2.si
Genç Kız Kayak Takımı                 Bursa 3.sü

2013-2014


Okullar Arası Küçük Erkekler Kayak Türkiye Birinciliğinde TÜRKİYE 1. Sİ -Metehan Öz
Yıldız Erkekler Kayak Takımı Bursa 1.si
Yıldız Kızlar Kayak Takımı Bursa 2.si
Küçükler kategorisinde ise; 
Küçük Erkekler Slalom - Bursa 1.si - Metehan ÖZ 
Küçük Erkekler Slalom - Bursa 2.si - Sarp ÜNDEĞER 
Küçük Erkekler Slalom - Bursa 4.sü - Alp ARAT

Küçük Erkekler Büyük Slalom - Bursa 1.si - Metehan ÖZ 
Küçük Erkekler Büyük Slalom - Bursa 2.sü - Sarp ÜNDEĞER 

Küçük Kızlar Slalom - Bursa 3.sü - Duru ONUR 
Küçük Kızlar Slalom - Bursa 4.sü - İdil GÖNDER

Küçük Kızlar Büyük Slalom - Bursa 3.sü – İdil GÖNDER
Küçük Kızlar Büyük Slalom - Bursa 4.sü – Duru ONUR




2012-2013


Yıldız Kız Kayak Takımımız Bursa1.si
Yıldız Erkek Kayak Takımımız Bursa2.si
Küçük Erkek Kayak Takımımız Bursa2.si
Küçük Kız Kayak Takımımız Bursa2.si

2011-2012


Yıldız Erkek Kayak Takımımız Türkiye 2. si
Bursa Yıldız Erkek Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Erkek Takımı Bursa 1. si

2010-2011


Bursa Yıldız Erkek Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Erkek Takımı Bursa 1. si 
Bursa Yıldız Kız Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Yıldız Kız Kayak Takımı Bursa 3. sü

2009-2010


Okullar arası Bursa Yıldızlar Kayak İl Birinciliğinde okulumuz Yıldız Kız ve Yıldız Erkek takımıBursa 1. si olmuştur.

2008-2009


Yıldızlar slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 1.si  

2007-2008


Yıldızlar slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 1.si  

2006-2007


Minikler slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 3.sü
Küçük kızlar slalom dalında Bursa 1.si


2015-2016


OKULLARARASI MİNİK KIZLARDA SELİN KAYAKENT BURSA 1.si


İREM DEMİR BURSA 3.sü olmuştur.


MİNİK KIZ TENİS TAKIMIMIZ   BURSA 3.sü



2014-2015


GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİNDE 
Özel Emine Örnek Lisesi Kız Tenis Takımımız oynadığı tüm maçları kazanarak BURSA 1.'si olmuştur.


2008-2009


1-5 Mart 2009 tarihleri arasında yapılan GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİNDE
Özel Emine Örnek Lisesi Erkek Tenis Takımı oynadığı tüm maçları kazanarak 
BURSA 1.'si olmuştur.

2015-2016


YILDIZ KIZ EDA ORAKÇI        BURSA 3.sü


YILDIZ ERKEK EGE SAYDAM    BURSA 3.sü



2014-2015


2014-2015  - BURSA 1.si




2015-2016


OKULLAR ARASI KANO İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİNDE
MÜGE GÜLERYÜZ        BURSA 2.si


OKULLAR ARASI KANO TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİNDE
MÜGE GÜLERYÜZ       
TÜRKİYE 3.sü 


YUKARI